PPHU Harpis

Jesteśmy odlewnią żeliwa z wieloletnimi tradycjami. Staramy łączyć tradycję z nowoczesna produkcją co zapewnia naszym produktom niepowtarzalny styl i trwałość. 

Nasze produkty dostarczamy na rynek krajowy oraz eksportujemy na wszystkie rynki w Europie. Produkty nasze przeznaczone są głownie dla samorządów oraz inwestorów – choć klienci indywidualni szukający produktów wysokiej klasy które będą zdobić otoczenie również znajdą tutaj interesujące i wyjątkowe produkty.

Oferta dla SAMORZĄDÓW

Nasze produkty ze względu na swój charakter idealnie sprawdzają się w przestrzeni miejskiej oraz parkowej. Przez lata funkcjonowania zakładu doskonale nauczyliśmy się realizować duże miejskie inwestycje. Dzięki naszym produktom każda miejska przestrzeń uzyska niepowtarzalny wygląd. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc na etapie planowania i późniejszej realizacji takiej inwestycji.

Zapraszamy do współpracy.

Oferta dla INWESTORÓW

Przestrzeń wokół inwestycji i jej zakończenie jest ukoronowaniem dzieła. Często to ta przestrzeń odpowiada za pierwsze wrażenie oraz za ocenę wykończenia inwestycji. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko produkty odpowiadające architekturze klasycznej lecz również produkty odpowiednie dla architektur nowoczesnej oraz industrialnej. 

Oferujemy preferencyjne warunki zakupu oraz finansowania. 

Wybrane zdjęcia zakładu:

Najnowsze wpisy:

skontaktuj się z nami

Zapraszamy do rozpoczęcia współpracy zarówno przy projektowaniu, realizacji jak i dystrybucji i sprzedaży. Gwarantujemy indywidualne podejście handlowe, konkurencyjne ceny, krótki czasy realizacji oraz najwyższą jakość oferowanych produktów.