Ręczne wykonanie

Co decyduje o jakości otrzymanego produktu? Przede wszystkim materiał z którego został wykonany oraz dbałość o detale i wykończenie produktu. Tam gdzie to możliwe, korzystamy z nowoczesnych i zautomatyzowanych linii produkcyjnych lecz nasza firma jest wierna tradycjom i tradycyjnemu sposobie podejścia od oferowanych produktów. Co kryje się za takim sloganem? bardzo prosta odpowiedź: w przypadku produktów żeliwnych nie da się zastąpić człowieka i jego udziału w procesie twórczym. 

W naszych produktach już na samym etapie przygotowania surowca aż po wykończenie i detale zamknięte jest doświadczenie dziesięcioleci przekazywane z pokolenia na pokolenie. „Stara szkoła” odlewnicza znajduję swoje odzwierciedlenie w oferowanych przez nas produktach. 

 

 

 

 

Nie zamykamy się na technologię, anie na nowinki techniczne – jednak w naszej pracy wiemy jak ważny jest element ludzki, dbałość o wykończenie, detale; „dopieszczenie” produktu. Dbamy o to, aby gdziekolwiek stanie nasz produkt był nie tylko wizytówką naszej firmy lecz również dziesięcioleci doświadczeń w pracy z żeliwem.